Филтри -

Машини за обработка на почвата EURO-MASZ

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Машини за обработка на почвата EURO-MASZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 2.800 €
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Kupiškis
Контактирајте го продавачот
3.880 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, BIHOR
нови земјоделски валјак EURO-MASZ Cambridge Walze 5,0m hydr. / Ackerwalze / Wał posiewny ciągniony
1
Контактирајте го продавачот
8.564 € PLN 38.200 PLN
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
4.857 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Proszówka
Контактирајте го продавачот
3.738 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Proszówka
Контактирајте го продавачот
2.959 € PLN 13.200 PLN
Подривач
Длабочина на обработка 60 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
6.614 € PLN 29.500 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 90 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Warszawa
нови земјоделски валјак EURO-MASZ Cambridge Walze 3m / Ackerwalze / Roller / Wał uprawowy нови земјоделски валјак EURO-MASZ Cambridge Walze 3m / Ackerwalze / Roller / Wał uprawowy нови земјоделски валјак EURO-MASZ Cambridge Walze 3m / Ackerwalze / Roller / Wał uprawowy
3
Контактирајте го продавачот
2.735 € PLN 12.200 PLN
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
10.870 € PLN 48.500 PLN
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Warszawa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се