Филтри -

Машини за обработка на почвата EURO-Jabelmann од Германија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Машини за обработка на почвата EURO-Jabelmann од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
795 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
4.810 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
4.165 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
3.580 € Без ДДВ
Рамнач на земја
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
4.165 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
10.530 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
11.980 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
4.210 € Без ДДВ
Подривач
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
7.775 € Без ДДВ
Подривач
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
5.235 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
2.935 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
6.880 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
8.195 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се