Филтри -

Машини за обработка на почвата ERMO од Украина

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата ERMO од Украина: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3.3 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
ТОВ "Нео Агро"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 2.75 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
ТОВ "Нео Агро"
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 380 мм Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3.6 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
ТОВ "Нео Агро"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 600 мм Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
ТОВ "Нео Агро"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3.85 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
ТОВ "Нео Агро"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 500 мм
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
ТОВ "Нео Агро"
6 години на Agriline
нови реверзибилен плуг ERMO Evolution 125 (4+1) нови реверзибилен плуг ERMO Evolution 125 (4+1) нови реверзибилен плуг ERMO Evolution 125 (4+1)
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3.25 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
ТОВ "Нео Агро"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 600 мм Потребна сила на трактор 400 кс Работна брзина 6 км/ч
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
ТОВ "Нео Агро"
6 години на Agriline
диск брана ERMO №1955 диск брана ERMO №1955
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Харьковская
Контактирајте го продавачот
11.650 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
ТОВ "Нео Агро"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
8.350 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
ТОВ "Нео Агро"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
12.900 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
ТОВ "Нео Агро"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 1100 мм Потребна сила на трактор 350 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
ТОВ "Нео Агро"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
17.000 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 600 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
ТОВ "Нео Агро"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
ТОВ "Нео Агро"
6 години на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се