Филтри -

Машини за обработка на почвата ERMO од Европа

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2 огласа: Машини за обработка на почвата ERMO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
реверзибилен плуг ERMO FSV 3.25.4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
реверзибилен плуг ERMO FSV2+1 102
1
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се