Филтри -

Машини за обработка на почвата ERMO

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

16 огласа: Машини за обработка на почвата ERMO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.000 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 600 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3.3 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 2.75 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
реверзибилен плуг ERMO FSV 3.25.4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3.85 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 500 мм
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
нови реверзибилен плуг ERMO Evolution 125 (4+1) нови реверзибилен плуг ERMO Evolution 125 (4+1) нови реверзибилен плуг ERMO Evolution 125 (4+1)
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3.25 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 600 мм Потребна сила на трактор 400 кс Работна брзина 6 км/ч
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
реверзибилен плуг ERMO FSV2+1 102
1
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 380 мм Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3.6 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 600 мм Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
11.650 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
8.350 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 1100 мм Потребна сила на трактор 350 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
12.900 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се