Филтри -

Машини за обработка на почвата EINBÖCK од Германија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

26 огласа: Машини за обработка на почвата EINBÖCK од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
пружинеста фреза EINBÖCK AEROSTAR 15.00 пружинеста фреза EINBÖCK AEROSTAR 15.00 пружинеста фреза EINBÖCK AEROSTAR 15.00
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
7.908 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови рото брана EINBÖCK Rotorhacke ROTARYSTAR 640 нови рото брана EINBÖCK Rotorhacke ROTARYSTAR 640
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Holle-Grasdorf
пружинеста фреза EINBÖCK Hackstriegel AEROSTAR 1200 пружинеста фреза EINBÖCK Hackstriegel AEROSTAR 1200
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Holle-Grasdorf
пружинеста фреза EINBÖCK Hackstriegel AEROSTAR 18.00 пружинеста фреза EINBÖCK Hackstriegel AEROSTAR 18.00
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Пружинеста фреза
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 120 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Рото брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Schierling
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
7.908 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
рото брана EINBÖCK Rotorhacke ROTARYSTAR 600 рото брана EINBÖCK Rotorhacke ROTARYSTAR 600
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
пружинеста фреза EINBÖCK Hackstriegel Aerostar 1200 пружинеста фреза EINBÖCK Hackstriegel Aerostar 1200 пружинеста фреза EINBÖCK Hackstriegel Aerostar 1200
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
7.200 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bardowick
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
пружинеста фреза EINBÖCK 1200 пружинеста фреза EINBÖCK 1200 пружинеста фреза EINBÖCK 1200
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
пружинеста фреза EINBÖCK FZHE 900H пружинеста фреза EINBÖCK FZHE 900H
2
Контактирајте го продавачот
8.151 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
8.151 €
Диск брана
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Рото брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Култиватор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
28.400 €
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
рото брана EINBÖCK  ROTARYSTAR 600 рото брана EINBÖCK  ROTARYSTAR 600 рото брана EINBÖCK  ROTARYSTAR 600
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Holle-Grasdorf
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се