Филтри -

Машини за обработка на почвата EINBÖCK

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

44 огласа: Машини за обработка на почвата EINBÖCK

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 18.200 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Ukmergė
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
50.950 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Слама култиватор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Wiener Neustadt
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Рото брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Vecumnieku Novads
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Holle-Grasdorf
пружинеста фреза EINBÖCK Hackstriegel AEROSTAR 1200 пружинеста фреза EINBÖCK Hackstriegel AEROSTAR 1200
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Holle-Grasdorf
пружинеста фреза EINBÖCK Hackstriegel AEROSTAR 18.00 пружинеста фреза EINBÖCK Hackstriegel AEROSTAR 18.00
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Пружинеста фреза
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 120 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Wiener Neustadt
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Слама култиватор
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Wiener Neustadt
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Рото брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Schierling
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Александрия
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Белгија, Soree
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Белгија, Soree
Контактирајте го продавачот
7.908 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.908 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
рото брана EINBÖCK Rotorhacke ROTARYSTAR 600 рото брана EINBÖCK Rotorhacke ROTARYSTAR 600
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
пружинеста фреза EINBÖCK Hackstriegel Aerostar 1200 пружинеста фреза EINBÖCK Hackstriegel Aerostar 1200 пружинеста фреза EINBÖCK Hackstriegel Aerostar 1200
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
2.250 €
Слама култиватор
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
7.200 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Holle-Grasdorf
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се