Филтри -

Машини за обработка на почвата Degelman

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Машини за обработка на почвата Degelman

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
31.000 US$ EUR ≈ 28.670 €
Пружинеста фреза
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 9.15 м
Украина, м.Вінниця
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, м.Вінниця
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се