Филтри -

Машини за обработка на почвата Dal-Bo од Германија

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Машини за обработка на почвата Dal-Bo од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Диск брана
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
13.685 €
Земјоделски валјак
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
7.045 €
Култиватор
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.556 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Sörup
Контактирајте го продавачот
11.990 €
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Германија, Ampfing
нови земјоделски валјак Dal-Bo Mini Max 630 Snowfla
1
Контактирајте го продавачот
13.790 €
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Култиватор
Година 1901 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Земјоделски валјак
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Земјоделски валјак
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 12.3 м
Германија, Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Германија, Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hartmannsdorf
нови земјоделски валјак Dal-Bo MINIMAX630x50
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
14.100 €
Култиватор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Holle-Grasdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се