Филтри -

Машини за обработка на почвата Dal-Bo од Европа

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

32 огласа: Машини за обработка на почвата Dal-Bo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.162 € PLN 28.500 PLN
Слама култиватор
Длабочина на обработка 85 мм
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 140 кс
Година 07/2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Литванија, Batakiai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
аукција 1.878 € DKK 14.000 DKK
Земјоделски валјак
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Sjælland
Контактирајте го продавачот
33.456 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
аукција 415,70 € DKK 3.100 DKK
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Sønderjylland
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
13.685 €
Земјоделски валјак
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
50.325 €
Слама култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 12.4 м
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
7.045 €
Култиватор
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.556 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Sörup
Контактирајте го продавачот
11.990 €
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Германија, Ampfing
нови земјоделски валјак Dal-Bo Mini Max 630 Snowfla
1
Контактирајте го продавачот
13.790 €
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Култиватор
Година 1901 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Земјоделски валјак
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Литванија, Rokiškis
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Земјоделски валјак
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Kunde
диск брана Dal-Bo 130
1
Контактирајте го продавачот
940 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 1.3 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hartmannsdorf
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се