Филтри -

Машини за обработка на почвата Dal-Bo

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

40 огласа: Машини за обработка на почвата Dal-Bo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 134,20 € SEK 1.500 SEK
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Varberg
Контактирајте го продавачот
33.400 € Без ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5.2 м
Белорусија, Минская обл., Смолевичский р-н
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
земјоделски валјак Dal-Bo Minimax 830 земјоделски валјак Dal-Bo Minimax 830 земјоделски валјак Dal-Bo Minimax 830
3
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 8.3 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
аукција 147,60 € DKK 1.100 DKK
Слама култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Sønderjylland
Контактирајте го продавачот
46.935 €
Слама култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 12.4 м
Данска, Nykøbing Falster
нови култиватор Dal-Bo ROLLOMAXIMUM 620
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
4.990 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schora
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
13.685 €
Земјоделски валјак
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
6.000 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Година 1901 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 140 кс
Година 07/2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Литванија, Batakiai
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Sörup
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schierling
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Walsrode
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Германија, Calbe / Saale
земјоделски валјак Dal-Bo
1
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Земјоделски валјак
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 2 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Словачка, Giraltovce
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Земјоделски валјак
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Splietsdorf
Контактирајте го продавачот
39.990 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 25 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Northeim
нови земјоделски валјак Dal-Bo MINIMAX 630 X 50 CAMBRIDGE SF
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Göttingen-Rosdorf
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Kunde
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се