Филтри -

Машини за обработка на почвата DOWDESWELL од Украина

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата DOWDESWELL од Украина: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.500 US$ EUR ≈ 4.222 €
Реверзибилен плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Украина, с. Вузлове
Контактирајте го продавачот
3.293 € UAH 130.000 UAH
Плуг
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
реверзибилен плуг DOWDESWELL DP220-3.85
1
Контактирајте го продавачот
2.508 € UAH 99.000 UAH
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Яришів
реверзибилен плуг DOWDESWELL реверзибилен плуг DOWDESWELL реверзибилен плуг DOWDESWELL
3
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 56.290 €
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Украина
плуг DOWDESWELL плуг DOWDESWELL плуг DOWDESWELL
3
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 56.290 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Білий Камінь
Контактирајте го продавачот
2.027 € UAH 80.000 UAH
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Білий Камінь
Контактирајте го продавачот
2.027 € UAH 80.000 UAH
Реверзибилен плуг
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Білий Камінь
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се