Филтри -

Машини за обработка на почвата DOWDESWELL од Европа

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата DOWDESWELL: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
друга фреза DOWDESWELL 400
1
Контактирајте го продавачот
4.351 € Без ДДВ
Друга фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
9.896,64 €
Плуг
Година 2012-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gb-Nr1 2En Norwich
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
плуг DOWDESWELL 145 series
1
Контактирајте го продавачот
9.882,35 €
Плуг
Година 2012-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gb-Nr1 2En Norwich
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се