Филтри -

Машини за обработка на почвата DOWDESWELL

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата DOWDESWELL: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
друга фреза DOWDESWELL 400
1
Контактирајте го продавачот
4.351 € Без ДДВ
Друга фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
3.523 € UAH 130.000 UAH
Плуг
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
4.500 US$ EUR ≈ 4.317 €
Реверзибилен плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Украина, с. Вузлове
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Гана
Контактирајте го продавачот
9.896,64 €
Плуг
Година 2012-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gb-Nr1 2En Norwich
E-FARM.COM
6 години на Agriline
плуг DOWDESWELL 145 series
1
Контактирајте го продавачот
9.882,35 €
Плуг
Година 2012-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gb-Nr1 2En Norwich
E-FARM.COM
6 години на Agriline
реверзибилен плуг DOWDESWELL реверзибилен плуг DOWDESWELL реверзибилен плуг DOWDESWELL
3
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 57.550 €
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Украина
плуг DOWDESWELL плуг DOWDESWELL плуг DOWDESWELL
3
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 57.550 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Білий Камінь
Контактирајте го продавачот
2.168 € UAH 80.000 UAH
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Білий Камінь
Контактирајте го продавачот
2.168 € UAH 80.000 UAH
Реверзибилен плуг
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Білий Камінь
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се