Филтри -

Машини за обработка на почвата DONDI

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата DONDI

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 10.980 €
Подривач
Длабочина на обработка 380 мм Потребна сила на трактор 210 кс
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
15.800 US$ EUR ≈ 14.450 €
Подривач
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киевская обл.
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2019-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Mijnsheerenland
Контактирајте го продавачот
13.000 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3.15 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
15.500 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 600 мм Потребна сила на трактор 340 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 06/2017 Километража 50 м/ч Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Kharkiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се