Филтри -

Машини за обработка на почвата DMI од Украина

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата DMI од Украина: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,94 €
Слама култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 10 км/ч
Година Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Кировоград
култиватор DMI Tigermate култиватор DMI Tigermate
2
Контактирајте го продавачот
28.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 12.2 м
Украина, Звенигородка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 1991 Километража Ширина на опфаќање 14.6 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 14.6 м
Украина, Звенигородка
култиватор DMI Tigermate култиватор DMI Tigermate
2
Контактирајте го продавачот
33.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 18.3 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 13.7 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
28.500 US$ EUR ≈ 26.740 €
Слама култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 10.6 м
Украина, Сумы
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.830 €
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 9.8 м
Украина, Меджибіж
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.950 €
Подривач
Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Меджибіж
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.830 €
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 12.5 м
Украина, Меджибіж
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.700 €
Подривач
Потребна сила на трактор 300 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4.8 м
Украина, Августівка
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.450 €
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 9 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, смт.Демидівка
култиватор DMI Tiger Mate 12метров култиватор DMI Tiger Mate 12метров
2
Контактирајте го продавачот
29.500 US$ EUR ≈ 27.680 €
Култиватор
Длабочина на обработка 12 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.760 €
Подривач
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се