Филтри -

Машини за обработка на почвата DMI

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

14 огласа: Машини за обработка на почвата DMI

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.830 US$ EUR ≈ 19.330 €
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 10 км/ч
Година Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
28.330 US$ EUR ≈ 26.290 €
Култиватор
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 13.6 м
Украина, Кировоград
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
култиватор DMI Tiger Mate 12метров култиватор DMI Tiger Mate 12метров
2
Контактирајте го продавачот
29.500 US$ EUR ≈ 27.380 €
Култиватор
Длабочина на обработка 12 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.630 €
Подривач
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 370 кс
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 5.3 м
Украина, Сумы
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.560 €
Подривач
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
23.800 US$ EUR ≈ 22.090 €
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Украина, Кременчук
Контактирајте го продавачот
28.500 US$ EUR ≈ 26.450 €
Слама култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 10.6 м
Украина, Сумы
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 12.2 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 1991 Километража Ширина на опфаќање 14.6 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 14.6 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 18.3 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 13.7 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.490 €
Подривач
Потребна сила на трактор 300 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4.8 м
Украина, Августівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, смт.Демидівка
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се