Филтри -

Машини за обработка на почвата DEXWAL од Романија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата DEXWAL од Романија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.700 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, BIHOR
AGRO SALSO SRL
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, BIHOR
AGRO SALSO SRL
1 година на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.550 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Романија, BIHOR
AGRO SALSO SRL
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, BIHOR
AGRO SALSO SRL
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, BIHOR
AGRO SALSO SRL
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, BIHOR
AGRO SALSO SRL
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
1.900 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Романија, BIHOR
AGRO SALSO SRL
1 година на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се