Филтри -

Машини за обработка на почвата DEXWAL од Полска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата DEXWAL од Полска: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови диск брана DEXWAL нови диск брана DEXWAL нови диск брана DEXWAL
3
Контактирајте го продавачот
1.734 € PLN 7.950 PLN
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Полска, Choroszcz
нови подривач DEXWAL KRET нови подривач DEXWAL KRET нови подривач DEXWAL KRET
3
Контактирајте го продавачот
2.246 € PLN 10.300 PLN
Подривач
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Полска, Choroszcz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови слама култиватор DEXWAL ZUBR нови слама култиватор DEXWAL ZUBR
2
Контактирајте го продавачот
2.530 € PLN 11.600 PLN
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Choroszcz
нови диск брана DEXWAL нови диск брана DEXWAL
2
Контактирајте го продавачот
2.366 € PLN 10.850 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Choroszcz
нови диск брана DEXWAL Orchard disc harrow 1,6 m Zuk/ Садовая борона 1,6 m/ Dechaumeur нови диск брана DEXWAL Orchard disc harrow 1,6 m Zuk/ Садовая борона 1,6 m/ Dechaumeur нови диск брана DEXWAL Orchard disc harrow 1,6 m Zuk/ Садовая борона 1,6 m/ Dechaumeur
3
Контактирајте го продавачот
2.639 € PLN 12.100 PLN
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Полска, Choroszcz
нови диск брана DEXWAL Scheibenegge MAMUT 3,0 m нови диск брана DEXWAL Scheibenegge MAMUT 3,0 m
2
Контактирајте го продавачот
4.111 € PLN 18.850 PLN
Диск брана
Работна брзина 7 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
нови култиватор DEXWAL нови култиватор DEXWAL
2
Контактирајте го продавачот
2.704 € PLN 12.400 PLN
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Полска, Choroszcz
друга фреза DEXWAL Scheibenegge TUR 2,7 m/ Disc harrow 2.7 m/ Дисковая борона 2,7 м друга фреза DEXWAL Scheibenegge TUR 2,7 m/ Disc harrow 2.7 m/ Дисковая борона 2,7 м
2
Контактирајте го продавачот
4.357 € PLN 19.980 PLN
Друга фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Полска, Choroszcz
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се