Филтри -

Машини за обработка на почвата DEXWAL од Европа

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата DEXWAL: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови диск брана DEXWAL нови диск брана DEXWAL нови диск брана DEXWAL
3
Контактирајте го продавачот
1.720 € PLN 7.950 PLN
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
3.700 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, BIHOR
AGRO SALSO SRL
1 година на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, BIHOR
AGRO SALSO SRL
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
6.550 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Романија, BIHOR
AGRO SALSO SRL
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, BIHOR
AGRO SALSO SRL
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, BIHOR
AGRO SALSO SRL
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, BIHOR
AGRO SALSO SRL
1 година на Agriline
нови подривач DEXWAL KRET нови подривач DEXWAL KRET нови подривач DEXWAL KRET
3
Контактирајте го продавачот
2.229 € PLN 10.300 PLN
Подривач
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Полска, Choroszcz
нови слама култиватор DEXWAL ZUBR нови слама култиватор DEXWAL ZUBR
2
Контактирајте го продавачот
2.510 € PLN 11.600 PLN
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Choroszcz
нови диск брана DEXWAL нови диск брана DEXWAL
2
Контактирајте го продавачот
2.348 € PLN 10.850 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Choroszcz
нови диск брана DEXWAL Orchard disc harrow 1,6 m Zuk/ Садовая борона 1,6 m/ Dechaumeur нови диск брана DEXWAL Orchard disc harrow 1,6 m Zuk/ Садовая борона 1,6 m/ Dechaumeur нови диск брана DEXWAL Orchard disc harrow 1,6 m Zuk/ Садовая борона 1,6 m/ Dechaumeur
3
Контактирајте го продавачот
2.618 € PLN 12.100 PLN
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Полска, Choroszcz
нови диск брана DEXWAL Scheibenegge MAMUT 3,0 m нови диск брана DEXWAL Scheibenegge MAMUT 3,0 m
2
Контактирајте го продавачот
4.079 € PLN 18.850 PLN
Диск брана
Работна брзина 7 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
нови култиватор DEXWAL нови култиватор DEXWAL
2
Контактирајте го продавачот
2.683 € PLN 12.400 PLN
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Полска, Choroszcz
друга фреза DEXWAL Scheibenegge TUR 2,7 m/ Disc harrow 2.7 m/ Дисковая борона 2,7 м друга фреза DEXWAL Scheibenegge TUR 2,7 m/ Disc harrow 2.7 m/ Дисковая борона 2,7 м
2
Контактирајте го продавачот
4.324 € PLN 19.980 PLN
Друга фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
1.900 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Романија, BIHOR
AGRO SALSO SRL
1 година на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се