Филтри -

Машини за обработка на почвата DEGELMAN

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Машини за обработка на почвата DEGELMAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 114.900 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
145.000 US$ EUR ≈ 133.300 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, м.Вінниця
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
31.000 US$ EUR ≈ 28.510 €
Пружинеста фреза
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 9.15 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 64.370 €
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 21.34 м
Украина, м.Вінниця
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се