Филтри -

Машини за обработка на почвата DALBO од Германија

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

27 огласа: Машини за обработка на почвата DALBO од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
46.500 €
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
46.500 €
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
14.280 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kruft
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Burkau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 9.3 м
Германија, Burkau
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Земјоделски валјак
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Земјоделски валјак
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Земјоделски валјак
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
45.500 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Altenschönbach
Контактирајте го продавачот
5.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Kruft
машина за подготовка на почвата за сеидба DALBO Saatbettkombinationen
1
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
земјоделски валјак DALBO MINIMAX
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Земјоделски валјак
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Диск брана
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
30.145 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Pragsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се