Филтри -

Машини за обработка на почвата DALBO од Европа

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

34 огласа: Машини за обработка на почвата DALBO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sörup
Контактирајте го продавачот
аукција 13,43 € DKK 100 DKK
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Storvorde
нови земјоделски валјак DALBO Mini Max 630 Snowfla
1
Контактирајте го продавачот
13.790 €
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Германија, Ampfing
нови земјоделски валјак DALBO Mini Max 630 Snowfla
1
Контактирајте го продавачот
11.990 €
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
5.345 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Земјоделски валјак
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Литванија, Rokiškis
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Земјоделски валјак
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
2.975 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Kruft
машина за подготовка на почвата за сеидба DALBO cultimax 800 bugs
1
Контактирајте го продавачот
36.184 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
аукција 6.646 € DKK 49.500 DKK
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
3.527 € PLN 16.000 PLN
Диск брана
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Полска, Krzykosy
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Земјоделски валјак
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
4.298 €
Земјоделски валјак
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Данска, Roslev
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Диск брана
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Giebelstadt-Euerhausen
Контактирајте го продавачот
36.915 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се