Филтри -

Машини за обработка на почвата DALBO од Данска

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата DALBO од Данска: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
927 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Данска, Nykøbing Mors
Контактирајте го продавачот
29.800 €
Култиватор
Година 2022-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-6920 Videbæk
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 268,80 € DKK 2.000 DKK
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Sønderjylland
Контактирајте го продавачот
14.785,71 €
Друга фреза
Година 2013-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8300 Odder
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
1.949 € DKK 14.500 DKK
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Ringe
Контактирајте го продавачот
67.088,23 €
Култиватор
Година 2018-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
E-FARM.COM
6 години на Agriline
машина за подготовка на почвата за сеидба DALBO trimax 410
1
Контактирајте го продавачот
20.026,05 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2020-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Култиватор
Година 2013-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7300 Jelling
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
13.306,72 €
Култиватор
Година 2004-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-6520 Toftlund
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
3.159 € DKK 23.500 DKK
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Ringe
Контактирајте го продавачот
аукција 1.008 € DKK 7.500 DKK
Земјоделски валјак
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Sjælland
Контактирајте го продавачот
9.273,95 €
Култиватор
Година 2007-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
9.274,79 €
Култиватор
Година 2007-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
20.027,73 €
Култиватор
Година 2020-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се