Филтри -

Машини за обработка на почвата DALBO

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

38 огласа: Машини за обработка на почвата DALBO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.815 € PLN 17.900 PLN
Диск брана
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Полска, Krzykosy
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Земјоделски валјак
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Pragsdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 140 кс
Година 07/2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Литванија, Batakiai
Контактирајте го продавачот
4.298 €
Земјоделски валјак
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Данска, Roslev
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Диск брана
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
аукција 3.971 € SEK 45.000 SEK
Земјоделски валјак
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Smålandsstenar
Контактирајте го продавачот
30.247 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
41.000 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Капацитет 13 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 20 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 10.3 м
Украина
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Земјоделски валјак
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Ruinerwold
Troostwijk Veilingen B.V.
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
10.617 €
Рото брана
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.305 €
Култиватор
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sörup
Контактирајте го продавачот
аукција 416,40 € DKK 3.100 DKK
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Sønderjylland
Контактирајте го продавачот
10.439 €
Култиватор
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 38 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
1.948 € DKK 14.500 DKK
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Ringe
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
46.500 €
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
46.500 €
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
53.049 €
Слама култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 12.4 м
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Burkau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 9.3 м
Германија, Burkau
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се