Филтри -

Машини за обработка на почвата Challenger

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Машини за обработка на почвата Challenger

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.860 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 240 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 8.2 м
Украина, Іванівка
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.470 €
Диск брана
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 450 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 7.2 м
Украина, Дніпро́
плуг Challenger 8 плуг Challenger 8
2
Контактирајте го продавачот
8.270 € BYN 22.000 BYN
Плуг
Длабочина на обработка 300 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Белорусија, Novodevyatkovichi
Контактирајте го продавачот
14.850 € UAH 600.000 UAH
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Вишнівець
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се