Филтри -

Машини за обработка на почвата Celli од Германија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Машини за обработка на почвата Celli од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.850 €
Рото фреза
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, 49688 Lastrup
рото брана Celli kreiselegge ranger 225 рото брана Celli kreiselegge ranger 225 рото брана Celli kreiselegge ranger 225
3
Контактирајте го продавачот
8.100 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-88367 Hohentengen
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
диск брана Celli kreiselegge ranger 225 диск брана Celli kreiselegge ranger 225 диск брана Celli kreiselegge ranger 225
3
Контактирајте го продавачот
8.100 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-88367 Hohentengen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се