Филтри -

Машини за обработка на почвата Celli

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Машини за обработка на почвата Celli

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Запчеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Middelburg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Agriline
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови култиватор Celli G190/310 нови култиватор Celli G190/310 нови култиватор Celli G190/310
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Borssele
Контактирајте го продавачот
28.850 €
Рото фреза
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, 49688 Lastrup
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Рото брана
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nederland
Контактирајте го продавачот
2.250 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Холандија, Kerkweg 1 Heukelum 4161Jx, Nederland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Goudriaan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Goudriaan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Длабочина на обработка 25 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Goudriaan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Длабочина на обработка 250 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Холандија, Goudriaan
рото брана Celli kreiselegge ranger 225 рото брана Celli kreiselegge ranger 225 рото брана Celli kreiselegge ranger 225
3
Контактирајте го продавачот
8.100 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-88367 Hohentengen
рото брана Celli pioneer 140-305 рото брана Celli pioneer 140-305 рото брана Celli pioneer 140-305
3
Контактирајте го продавачот
12.731 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-6000 Kolding
диск брана Celli kreiselegge ranger 225 диск брана Celli kreiselegge ranger 225 диск брана Celli kreiselegge ranger 225
3
Контактирајте го продавачот
8.100 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-88367 Hohentengen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се