Филтри -

Машини за обработка на почвата Caterpillar

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата Caterpillar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Подривач
Година 1988 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
575 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
3.686 € PLN 17.000 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
плуг Caterpillar ripper to fit Cat 140
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Haaften
рамнач на земја Caterpillar D7G/F рамнач на земја Caterpillar D7G/F
2
Контактирајте го продавачот
6.890 € Без ДДВ
Рамнач на земја
Година 1985 Километража Ширина на опфаќање
Грција, Drepano
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се