Филтри -

Машини за обработка на почвата Case IH од Украина

Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

53 огласа: Машини за обработка на почвата Case IH од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 25.630 €
Култиватор
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 225 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 06/2010 Километража Ширина на опфаќање 9.3 м
Украина, Кировоград
култиватор Case IH Tiger mate 200 култиватор Case IH Tiger mate 200 култиватор Case IH Tiger mate 200
3
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 46.510 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 12.4 м
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 42.710 €
Диск брана
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5.3 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 33.220 €
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Днепропетровск
култиватор Case IH Tiger Mate култиватор Case IH Tiger Mate култиватор Case IH Tiger Mate
3
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 25.630 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 450 кс
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 15.4 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 18.510 €
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.520 €
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
34.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 450 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 16.5 м
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
31.500 US$ EUR ≈ 29.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 10.6 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
45.900 US$ EUR ≈ 43.560 €
Подривач
Длабочина на обработка 40 мм Капацитет 3.5 ха/час Потребна сила на трактор 480 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 6.86 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
29.800 US$ EUR ≈ 28.280 €
Подривач
Длабочина на обработка 40 мм
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 5.33 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 52.200 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 12.4 м
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 31.320 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 350 кс
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 14 м
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
10.500 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 5.3 м
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 400 мм
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
37.800 US$ EUR ≈ 35.880 €
Диск брана
Длабочина на обработка 40 мм
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 5.33 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
66.777 US$ EUR ≈ 63.380 €
Диск брана
Длабочина на обработка 18 мм Потребна сила на трактор 340 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
89.999 US$ EUR ≈ 85.420 €
Слама култиватор
Длабочина на обработка 450 мм Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 340 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
89.999 US$ EUR ≈ 85.420 €
Диск брана
Длабочина на обработка 450 мм Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 340 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина
Контактирајте го продавачот
45.000 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
54.167 US$ EUR ≈ 51.410 €
Слама култиватор
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 450 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 12.2 м
Украина, смт Чабани
диск брана Case IH Ecolo Tiger 7 лап
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
диск брана Case IH Ecolo Tiger 5 лап
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
култиватор Case IH Tiger Mate 200 култиватор Case IH Tiger Mate 200
2
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 61.690 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 450 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 16.5 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 13.290 €
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 7.62 м
Украина, Марківка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се