Филтри -

Машини за обработка на почвата Case IH

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

52 огласа: Машини за обработка на почвата Case IH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.310 €
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.310 €
Подривач
Длабочина на обработка 470 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 9 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина, Дніпро́
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.920 €
Култиватор
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 225 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 06/2010 Километража Ширина на опфаќање 9.3 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
69.300 US$ EUR ≈ 63.970 €
Култиватор
Длабочина на обработка 30 мм Потребна сила на трактор 340 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 11.4 м
Украина
Контактирајте го продавачот
38.500 US$ EUR ≈ 35.540 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 12.4 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
34.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 450 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 16.5 м
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.080 €
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 12.4 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.230 €
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина, Sumy
култиватор Case IH Tiger mate 200 култиватор Case IH Tiger mate 200 култиватор Case IH Tiger mate 200
3
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 45.230 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 12.4 м
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.000 €
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2008 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 5.3 м
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.770 €
Култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 13.4 м
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.080 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 8 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Украина, Харківці
машина за подготовка на почвата за сеидба Case IH Tiger Mate машина за подготовка на почвата за сеидба Case IH Tiger Mate машина за подготовка на почвата за сеидба Case IH Tiger Mate
3
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.920 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 450 кс
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 15.4 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
89.999 US$ EUR ≈ 83.070 €
Диск брана
Длабочина на обработка 450 мм Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 340 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.230 €
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина, Kostopil
Контактирајте го продавачот
45.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
54.167 US$ EUR ≈ 50.000 €
Слама култиватор
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 450 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 12.2 м
Украина, смт Чабани
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 9.6 м
Украина, Bila Tserkva
диск брана Case IH Ecolo Tiger 5 лап
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
диск брана Case IH Ecolo Tiger 7 лап
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.920 €
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 7.62 м
Украина, Марківка
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 40 мм Работна брзина 9 км/ч
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 5.33 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Претплати се