Филтри -

Машини за обработка на почвата Carre од Германија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за обработка на почвата Carre од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
34.150 €
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
22.750 €
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Sittensen
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.850 €
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Слама култиватор
Година 2021 Километража 125 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
38.800 €
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 12.2 м
Германија, Sittensen
рото брана Carre rotanet 6m рото брана Carre rotanet 6m
2
Контактирајте го продавачот
15.843 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
47.100 €
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Sittensen
нови рото брана Carre Carré/Carre STERNROLLHACKE ROTANET нови рото брана Carre Carré/Carre STERNROLLHACKE ROTANET нови рото брана Carre Carré/Carre STERNROLLHACKE ROTANET
3
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Рото брана
Година 2022 Километража 172 м/ч Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Sittensen
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се