Филтри -

Машини за обработка на почвата Carre од Европа

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Машини за обработка на почвата Carre

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
22.750 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Sittensen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 12.2 м
Холандија, Biervliet
Контактирајте го продавачот
45.500 €
Слама култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Lieshout
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Lieshout
машина за подготовка на почвата за сеидба Carre pentasol машина за подготовка на почвата за сеидба Carre pentasol машина за подготовка на почвата за сеидба Carre pentasol
3
Контактирајте го продавачот
16.789 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
34.706 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се