Филтри -

Машини за обработка на почвата Carre

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата Carre: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Sittensen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Слама култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Lieshout
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Lieshout
машина за подготовка на почвата за сеидба Carre pentasol машина за подготовка на почвата за сеидба Carre pentasol машина за подготовка на почвата за сеидба Carre pentasol
3
Контактирајте го продавачот
16.632,77 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2020-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Швајцарија, Ch-3421 Lyssach
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
34.454,62 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2017-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Швајцарија, Ch-3421 Lyssach
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се