Филтри -

Машини за обработка на почвата CHALLENGER

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата CHALLENGER: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.780 €
Диск брана
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 450 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 7.2 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
9.005,04 €
Култиватор
Година 2011-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gb-Pe12 8Sq Spalding
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
18.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 7.194 €
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина
диск брана CHALLENGER Sunflower 1435 №2324 диск брана CHALLENGER Sunflower 1435 №2324 диск брана CHALLENGER Sunflower 1435 №2324
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 17.270 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 14 м
Украина, Сумская
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се