Филтри -

Машини за обработка на почвата CELLI од Германија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Машини за обработка на почвата CELLI од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
490 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Northeim
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
490 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gyhum-Nartum
рото фреза CELLI Zinkenkultivator рото фреза CELLI Zinkenkultivator рото фреза CELLI Zinkenkultivator
3
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
7.268 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.268 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Рото фреза
Длабочина на обработка 440 мм
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gyhum-Nartum
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се