Филтри -

Машини за обработка на почвата CELLI од Европа

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

24 огласа: Машини за обработка на почвата CELLI

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nederland
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bockel - Gyhum
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
490 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Northeim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Nederland
Контактирајте го продавачот
6.350 €
Рото брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Hazerswoude
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Oostburg
Контактирајте го продавачот
490 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gyhum-Nartum
рото фреза CELLI Zinkenkultivator рото фреза CELLI Zinkenkultivator рото фреза CELLI Zinkenkultivator
3
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2017-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
култиватор CELLI 3mtr култиватор CELLI 3mtr култиватор CELLI 3mtr
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2014-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Borssele
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
4.250 € Без ДДВ
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Stiens
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Heukelum
култиватор CELLI NG350 култиватор CELLI NG350
2
Контактирајте го продавачот
5.750 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Холандија, Nederland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Goudriaan
Контактирајте го продавачот
7.268 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.268 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 1996-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Nederland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Goudriaan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Длабочина на обработка 25 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Goudriaan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Goudriaan
Контактирајте го продавачот
8.964 € GBP 8.000 GBP
Рото фреза
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Рото фреза
Длабочина на обработка 440 мм
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gyhum-Nartum
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се