Филтри -

Машини за обработка на почвата CELLI

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата CELLI: 47 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.999 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gyhum-Nartum
рото фреза CELLI START 105 рото фреза CELLI START 105 рото фреза CELLI START 105
3
Контактирајте го продавачот
1.990 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gyhum-Nartum
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Heukelum
култиватор CELLI NG350 култиватор CELLI NG350
2
Контактирајте го продавачот
5.750 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Холандија, Maasdam
Контактирајте го продавачот
7.750,42 €
Плуг
Година 2021-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nl-6721 Nj Bennekom
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Рото брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Hazerswoude
Контактирајте го продавачот
3.420 € UAH 135.000 UAH
Мулчер за трактор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, с. Крутьки
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Goudriaan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Goudriaan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Длабочина на обработка 25 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Goudriaan
Контактирајте го продавачот
7.268,91 €
Рото брана
Година 2021-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-88367 Hohentengen
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се