Филтри -

Машини за обработка на почвата CATERPILLAR

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата CATERPILLAR

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
плуг CATERPILLAR ripper to fit Cat 140
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година 2017-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Haaften
рамнач на земја CATERPILLAR D7G/F рамнач на земја CATERPILLAR D7G/F
2
Контактирајте го продавачот
6.890 € Без ДДВ
Рамнач на земја
Година 1985 Километража Ширина на опфаќање
Грција, Drepano
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Подривач
Година 1988 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
575 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Lamswaarde
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се