Филтри -

Машини за обработка на почвата CASE IH од Европа

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата CASE IH: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.320 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 13 м
Романија, București
Контактирајте го продавачот
40.560 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 12.3 м
Романија, București
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
25.896 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Романија, București
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се