Филтри -

Машини за обработка на почвата CASE IH

Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

58 огласа: Машини за обработка на почвата CASE IH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 200 мм Капацитет 15 ха/час Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 14.3 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
89.999 US$ EUR ≈ 82.290 €
Диск брана
Длабочина на обработка 450 мм Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 340 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
89.999 US$ EUR ≈ 82.290 €
Слама култиватор
Длабочина на обработка 450 мм Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 340 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Рівне
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.690 €
Култиватор
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 225 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 06/2010 Километража Ширина на опфаќање 9.3 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.315 €
Подривач
Длабочина на обработка 420 мм Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 330 кс Работна брзина 8 км/ч
Година Километража 2000 м/ч Ширина на опфаќање 5.4 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
CASE IH
43 ч.
9.000 US$ EUR ≈ 8.229 €
Подривач
Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 225 кс Работна брзина 8 км/ч
Година Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 200 мм Капацитет 15 ха/час Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 14.3 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 200 мм Капацитет 15 ха/час Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 14.3 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 200 мм Капацитет 15 ха/час Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 14.3 м
Украина, пгт. Юбилейное
култиватор CASE IH Tiger Mate II култиватор CASE IH Tiger Mate II култиватор CASE IH Tiger Mate II
3
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.140 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 12.4 м
Украина, Сумы
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.290 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 280 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 7.62 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.170 €
Подривач
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 380 кс
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Сумы
Контактирајте го продавачот
40.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 450 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 16.5 м
Украина, Новгородка
Контактирајте го продавачот
31.500 US$ EUR ≈ 28.800 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 10.6 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
29.800 US$ EUR ≈ 27.250 €
Подривач
Длабочина на обработка 40 мм
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 5.33 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
45.900 US$ EUR ≈ 41.970 €
Подривач
Длабочина на обработка 40 мм Капацитет 3.5 ха/час Потребна сила на трактор 480 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 6.86 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
90.000 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 600 мм Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 340 кс
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5.486 м
Украина, пгт. Юбилейное
диск брана CASE IH True Tandem 330 диск брана CASE IH True Tandem 330 диск брана CASE IH True Tandem 330
3
Контактирајте го продавачот
30.620 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Украина, Біла Криниця
Контактирајте го продавачот
15.300 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Левків
култиватор CASE IH Tiger-Mate II
1
Контактирајте го продавачот
8.610 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 18.4 м
Украина, Левків
Контактирајте го продавачот
44.850 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт Чабани
нови слама култиватор CASE IH True Tandem 340 нови слама култиватор CASE IH True Tandem 340 нови слама култиватор CASE IH True Tandem 340
3
Контактирајте го продавачот
30.620 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт Чабани
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.520 €
Култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 13.4 м
Украина, Хмельницький
култиватор CASE IH tTiger mate II 12.4м култиватор CASE IH tTiger mate II 12.4м
2
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.140 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 12.4 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 17.830 €
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина, Харьков
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се