Филтри -

Машини за обработка на почвата BvL

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Машини за обработка на почвата BvL

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.362 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
10 години на Agriline
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.300 €
Земјоделски валјак
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Холандија, Bakel
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се