Филтри -

Машини за обработка на почвата Bugnot од Германија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Машини за обработка на почвата Bugnot од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 7.2 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Плуг
Година 1991 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.990 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Диск брана
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Диск брана
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 5.8 м
Германија, Liebenwalde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се