Филтри -

Машини за обработка на почвата Brix од Германија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Машини за обработка на почвата Brix од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
2.990 € Без ДДВ
Диск брана
Година 1994 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Calbe / Saale
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Земјоделски валјак
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Albersdorf
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4.15 м
Германија, Pragsdorf
диск брана Brix Stein-Gigant-AX диск брана Brix Stein-Gigant-AX
2
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Подривач
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се