Филтри -

Машини за обработка на почвата Bremer

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за обработка на почвата Bremer

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
7.450 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, 27793 Wildeshausen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
13.750 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
5.042 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Германија, Cloppenburg
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bremer  INSENSIV S
1
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се