Филтри -

Машини за обработка на почвата Boxer Agri

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата Boxer Agri

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Рото фреза
Потребна сила на трактор 15 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.15 м
Романија, Budila Brasov
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 35 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 1.75 м
Холандија, Goudriaan
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 0.8 м
Холандија, Mijnsheerenland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 70 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Холандија, Goudriaan
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, 's Gravenpolder
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се