Филтри -

Машини за обработка на почвата Bomet од Украина

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Машини за обработка на почвата Bomet од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови рото фреза Bomet WIRAX 1.40м 1.60м 1.80м 2.0м нови рото фреза Bomet WIRAX 1.40м 1.60м 1.80м 2.0м нови рото фреза Bomet WIRAX 1.40м 1.60м 1.80м 2.0м
3
Контактирајте го продавачот
1.139 € UAH 46.000 UAH
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Украина, Вінницький р-он., с.Тиврів
Контактирајте го продавачот
383,70 € UAH 15.500 UAH
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Украина, Вінницький р-он., с.Тиврів
Контактирајте го продавачот
5.569 € UAH 225.000 UAH
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.3 м
Украина, Вінницький р-он., с.Тиврів
Контактирајте го продавачот
259,90 € UAH 10.500 UAH
Подривач
Потребна сила на трактор 30 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
408,40 € UAH 16.500 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
1.600 US$ EUR ≈ 1.519 €
Вадач на компир
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
6.100 US$ EUR ≈ 5.790 €
Плуг
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
643,60 € UAH 26.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 45 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
5.600 US$ EUR ≈ 5.315 €
Слама култиватор
Година 01/2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина
нови диск брана Bomet дискова борона
1
Контактирајте го продавачот
643,60 € UAH 26.000 UAH
Диск брана
Потребна сила на трактор 35 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 45 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 0.35 м
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 0.35 м
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
3.800 US$ EUR ≈ 3.607 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина
диск брана Bomet дисковая борона диск брана Bomet дисковая борона диск брана Bomet дисковая борона
3
Контактирајте го продавачот
742,60 € UAH 30.000 UAH
Диск брана
Година 01/2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
1.300 US$ EUR ≈ 1.234 €
Рото брана
Длабочина на обработка 120 мм
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
1.500 US$ EUR ≈ 1.424 €
Рамнач на земја
Потребна сила на трактор 40 кс
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина
Контактирајте го продавачот
6.100 US$ EUR ≈ 5.790 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 65 кс
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 11.5 м
Украина
Контактирајте го продавачот
9.500 US$ EUR ≈ 9.017 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 22 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 0.25 м
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
1.120 US$ EUR ≈ 1.063 €
Рото фреза
Потребна сила на трактор 45 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
643,60 € UAH 26.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 24 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Украина, Lutsk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се