Филтри -

Машини за обработка на почвата Bomet од Полска

Резултати од пребарување: 156 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

156 огласа: Машини за обработка на почвата Bomet од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови вадач на компир Bomet U865* z przystawką profilującą redliny Noctu нови вадач на компир Bomet U865* z przystawką profilującą redliny Noctu
2
Контактирајте го продавачот
2.815 € PLN 12.150 PLN
Вадач на компир
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
нови вадач на компир Bomet U865/9 z przystawką profilującą redliny Noctu нови вадач на компир Bomet U865/9 z przystawką profilującą redliny Noctu
2
Контактирајте го продавачот
1.413 € PLN 6.100 PLN
Вадач на компир
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови вадач на компир Bomet P475/3 pielniko-obsypnik z wałkami Norma нови вадач на компир Bomet P475/3 pielniko-obsypnik z wałkami Norma
2
Контактирајте го продавачот
1.647 € PLN 7.110 PLN
Вадач на компир
Длабочина на обработка 100 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
нови вадач на компир Bomet P475/2 pielniko-obsypnik z wałkami Norma нови вадач на компир Bomet P475/2 pielniko-obsypnik z wałkami Norma
2
Контактирајте го продавачот
994 € PLN 4.290 PLN
Вадач на компир
Длабочина на обработка 100 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
нови вадач на компир Bomet P475/1 pielniko-obsypnik Norma нови вадач на компир Bomet P475/1 pielniko-obsypnik Norma нови вадач на компир Bomet P475/1 pielniko-obsypnik Norma
3
Контактирајте го продавачот
732,20 € PLN 3.160 PLN
Вадач на компир
Длабочина на обработка 100 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.170 € PLN 5.050 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 75 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3.6 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.077 € PLN 4.650 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 68 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
996,30 € PLN 4.300 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 68 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
938,40 € PLN 4.050 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 62 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
811 € PLN 3.500 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 58 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
741,50 € PLN 3.200 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 45 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
671,90 € PLN 2.900 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 35 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
579,30 € PLN 2.500 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 31 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
973,20 € PLN 4.200 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 61 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
857,30 € PLN 3.700 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 48 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
741,50 € PLN 3.200 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 38 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
625,60 € PLN 2.700 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 34 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.7 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.372 € PLN 27.500 PLN
Подривач
Потребна сила на трактор 350 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.213 € PLN 22.500 PLN
Подривач
Потребна сила на трактор 250 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.939 € PLN 17.000 PLN
Подривач
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.943 € PLN 12.700 PLN
Подривач
Потребна сила на трактор 102 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
нови подривач Bomet U476/1 głębosz do 45cm Musca нови подривач Bomet U476/1 głębosz do 45cm Musca нови подривач Bomet U476/1 głębosz do 45cm Musca
3
Контактирајте го продавачот
1.912 € PLN 8.250 PLN
Подривач
Потребна сила на трактор 128 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
нови подривач Bomet U476 głębosz do 45cm Musca нови подривач Bomet U476 głębosz do 45cm Musca нови подривач Bomet U476 głębosz do 45cm Musca
3
Контактирајте го продавачот
1.622 € PLN 7.000 PLN
Подривач
Потребна сила на трактор 96 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
нови подривач Bomet U476/3 głębosz do 45cm Musca нови подривач Bomet U476/3 głębosz do 45cm Musca нови подривач Bomet U476/3 głębosz do 45cm Musca
3
Контактирајте го продавачот
1.437 € PLN 6.200 PLN
Подривач
Потребна сила на трактор 64 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
нови подривач Bomet U476/2 głębosz do 45cm Musca нови подривач Bomet U476/2 głębosz do 45cm Musca нови подривач Bomet U476/2 głębosz do 45cm Musca
3
Контактирајте го продавачот
1.112 € PLN 4.800 PLN
Подривач
Потребна сила на трактор 32 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 156 огласа
Прикажи
Претплати се