Филтри -

Машини за обработка на почвата Bomet од Германија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Машини за обработка на почвата Bomet од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.300 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3.15 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.3 м
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
3.240 €
Рото фреза
Длабочина на обработка 180 мм Потребна сила на трактор 45 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
600 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 0.2 м
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
2.570 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 0.5 м
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
3.400 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се