Филтри -

Машини за обработка на почвата Bomet од Европа

Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

57 огласа: Машини за обработка на почвата Bomet

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.452 € Без ДДВ
Вадач на компир
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Proszówka
нови рото фреза Bomet Virgo нови рото фреза Bomet Virgo нови рото фреза Bomet Virgo
3
Контактирајте го продавачот
1.786 € PLN 8.200 PLN
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
2.300 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3.15 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
413,70 € PLN 1.900 PLN
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
790 €
Вадач на компир
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
1.533 € PLN 7.040 PLN
Рото фреза
Длабочина на обработка 120 мм
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
7.686 € PLN 35.300 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Stoczek
Контактирајте го продавачот
5.923 € PLN 27.200 PLN
Рото фреза
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Węgrów
Контактирајте го продавачот
1.968 € PLN 9.040 PLN
Рото фреза
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Węgrów
Контактирајте го продавачот
460 € Без ДДВ
Вадач на компир
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Proszówka
Контактирајте го продавачот
1.021 € Без ДДВ
Вадач на компир
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Proszówka
Контактирајте го продавачот
2.019 € PLN 9.270 PLN
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Stoczek
Контактирајте го продавачот
4.790 € PLN 22.000 PLN
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.333 € PLN 19.900 PLN
Плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 65 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Węgrów
Контактирајте го продавачот
719 €
Вадач на компир
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
6.108 €
Рото фреза
Длабочина на обработка 225 мм Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
2.650 €
Слама култиватор
Длабочина на обработка 150 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
3.121 €
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Choroszcz
нови рото фреза Bomet Volans U540/6
1
Контактирајте го продавачот
3.415 €
Рото фреза
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Полска, Choroszcz
рото фреза Bomet Virgo U540 рото фреза Bomet Virgo U540 рото фреза Bomet Virgo U540
3
Контактирајте го продавачот
1.841 €
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Полска, Choroszcz
рото фреза Bomet glebogryzarka Virgo U540/3 рото фреза Bomet glebogryzarka Virgo U540/3 рото фреза Bomet glebogryzarka Virgo U540/3
3
Контактирајте го продавачот
1.729 €
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Полска, Choroszcz
мулчер за трактор Bomet Indus Z317 мулчер за трактор Bomet Indus Z317
2
Контактирајте го продавачот
2.904 €
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
2.717 €
Рото фреза
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
5.434 €
Рото фреза
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
1.607 € PLN 7.380 PLN
Рото фреза
Потребна сила на трактор 48 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Полска, Stoczek
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се